قیمت پالت باکس چوبی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همواره قیمت از جمله چیزهایی است که برای هر کسی در درجه اصلی اهمیت است، باکس پالت چوبی نیز مانند بسیاری چیزهای دیگر به مرور زمان دچار تغیراتی شده و در نتیجه قیمت آن نیز تغییر خواهد یافت، اما سوال اصلی آن است که عوامل موثر بر قیمت پالت باکس چوبی چه چیزهایی هستند؟ تغییرات یاد شده چند مورد است و آنکه تاثیر آنها در این مورد چقدر بالاست؟ با هم به این سوالات جواب خواهیم داد.

قیمت پالت باکس چوبی

علت اول

همانطور که می توانستید حدس بزنید عامل اولیه در این خصوص قیمت روز متریال اصلی است که همان چوب می باشد، این چوب باید از بازار تهیه شود و در صورتیکه قیمت آن در بازار افزایش یابد قیمت پالت باکس چوبی نیز ناچارا افزایش خواهد یافت، چرا که هرگز امکان ندارد ماده اولیه چیزی 2 برابر شده اما هزینه پرداختی برای محصول نهایی به روال سابق باشد، در این زمینه حتی باید گفت جنس چوبی مورد استفاده نیز شامل قیمت های متفاوتی است، برای مثال پالت باکس چوبی شما می تواند از چوب درختان سوزنی برگ و یا درختان پهن برگ ساخته شود، چوب درختان سوزنی برگ در ایام آغازین بهار و به علاوه اواخر زمستان، به دلیل تقاضای زیاد، دچار افزایش قیمت بالایی می شود که این مورد همیشگی نیست.

علت دوم

حمل و نقل پالت باکس چوبی نیز عامل دیگری در تعیین قیمت آن است که باید مطرح کنیم، حمل و نقل شما بسته به هر یک عدد پالت باکس چوبی کمتر خواهد شد، در نظر بگیرید ماشینی برای جابه جایی پالت چوبی از تبریز تا تهران 100 هزار تومان درخواست کند، حالا تصور کنید که 5000 عدد پالت باکس چوبی ظرفیت این ماشین باشد، اگر شما تعداد 1000 پالت باکس چوبی را جابه جا کنید، راننده 100 تومان تقاضا خواهد کرد، در صورتیکه ظرفیت ماکزیموم آن ماشین که 5000 است پرداخت شود، مجددا باید 100 هزار تومان را پرداخت کرد، چنین تفاوت ارقامی هزینه حمل و نقل پالت باکس چوبی را 1/5 خواهد کرد.

برای اطلاع از قیمت باکس پالت چوبی می توانید با ما تماس بگیرید.

خواندن 47 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.