نگهداری از پالت چوبی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 در نگهداری از پالت چوبی مثل دیگر وسایل نکاتی حائز اهمیت وجود دارد که اگر آنها را بدانید قطعا طول عمر بیشتر پالت چوبی شما و کاهش هزینه هایتان را در پی خواهد داشت، کاربری پالت های چوبی دراصل برای تحمل اوزان بالاست و در اکثر مواقع اگر نیروی وارد شده بر آنها از یک حدی بیشتر نباشد، از این طریق دچار مشکل نمی شوند، اما موضوعی که بسیار دارای اهمیت است و موجب آسیب بسیاری به پالت چوبی می شود، شاید در امر حمل و نقل آن باشد، اگر بتوانید با رعایت نکات و به درستی حمل و نقل را انجام دهید، نگهداری از پالت باکس چوبی شما کار سختی به نظر نمی آید.

نگهداری از پالت چوبی

  1. در هنگام حمل و نقل پالت های چوبی دقت کنید، اجسام و اجناس روی آنها تراز باشند، زمانیکه از پالت جک برای بلند نموندن پالت چوبی استفاده می کنید، اگر پالت چوبی روی جک تراز نباشد، ایجاد مشکل برای پالت چوبی شما خواهد کرد، علت آن اینست که تیغه ها مستقیما با تخته های هادی ارتباط خواهند داشت که فشار زیادی را تحمل می کنند.

  2. از کشیدن پالت چوبی به روی زمین جدا خودداری کنید، این کار آسیب بسیار زیادی را برای پالت شما به همراه می آورد، برای جا به جایی باید از ابزار مخصوص استفاده کنید، برای این منظور، تجهیزات مخصوص به حمل و نقل پالت چوبی وجود دارد.

  3. چک کردن ورود صحیح و درست پایه های جک پالت به خود پالت را همیشه مد نظر داشته باشید، اگر احیانا در قرار گیری پایه ها اشتباهی به وجود بیاید، ممکن است پالت شما به خاطر فشار وارده آسیب دیده و به تعمیر نیاز پیدا کند.

  4. به طور کلی نگهداری از پالت چوبی چندان کار پیچیده ای نیست، اما عمل کردن به توصیه های ذکر شده می تواند در بلند مدت موجب کاهش هزینه های نگهداری پالت چوبی شما شده و استفاده از پالت باکس چوبی را برایتان مقرون به صرفه تر نماید.

خواندن 49 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.