جلوگیری از تخریب پالت های چوبی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همان طور که می دانید پالت های چوبی به نحوی طراحی شده اند که می توانند چندین هزار کیلوگرم بار را تحمل کنند . با توجه به اینکه بارهای زیادی از طریق پالت چوبی جابه جا می شوند افراد موجود در انبار و ... باید دقت لازم را داشته باشند که اتفاقی برای آن ها پیش نیاید. حال اکثر افراد می پرسند که " آیا پالت های چوبی با حمل این بارهای سنگین دچار آسیب دیدگی و خرابی می شوند؟" در جواب به این سوال باید بگوییم که اگر شما با احتیاط و به درستی از پالت چوبی استفاده کنید هیچ اتفاقی نمی افتد. حال ما در ادامه مطلب قصد داریم روش هایی برای جلوگیری از تخریب پالت های چوبی را برای شما شرح دهیم.

 جلوگیری از تخریب پالت های چوبی

1- در بیشتر مواقع وقتی لودر در پالت چوبی قرار میگیرد میزان و تراز نیست در رابطه با این مسئله باید دقت کافی داشته باشید و به درستی آن را انجام دهید.

2- در بیشتر مواقع برای جابه جایی پالت ها ، به جای اینکه آن ها را بردارند آن ها را در طبقه ها می کشند که کشیدن این ها باعث ایجاد اصطکاک بین تخته هادی کف و پالت چوبی می شود که به اجزا آسیب می رساند پس سعی کنید این کار را انجام ندهید.

3- جک پالت را که براساس پالت چوبی طراحی شده است را به صورت کامل قرار دهید .در حقیقت هر زمانی که می خواهید از جک پالت استفاده کنید مطمئن شوید که جک پالت به درستی وارد پالت چوبی شده است.

خواندن 190 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.