فروش تخته سه لایی

Rate this item
(0 votes)

تخته های سه لایی و چندلایی به خاطر استحکام و مقاومتش انتخاب و جایگزین خوبی برا ی محصولاتی همچون ام دی اف فیبر و انواع مصنوعاتی است که بجای چوب مصرف میشود. بخشی از تخته های سه لایی به جهت چسب استفاده شده در تخته سه لایی مقاومت خیلی بالایی دارند و میشود از آنها در مکانهای که دائما با آب و بخار مثل استخر و سونا و.. استفاده کرد.
فروش تخته سه لایی
تخته سه لایی مدرن چوب از چند لایه چوب ساخته شده است که باعث می شود تا مقاومت آن بالا رود. چوب یکی از انواع مصالح طبیعی موجود در بازار است که در کارهای ساخت و ساز به عنوان دکوراسیون استفاده می شود. ضخامت تخته سه لایی به لایه های مختلفی که دارد بستگی دارد. برای بالا بردن ضخامت تخته سه لایی و استحکام آن می توان از چسب های مخصوص و پرس کردن استفاده کرد تا بتوان مقاومت لازم را در این نوع چوب ایجاد کرد.

تخته سه لایی دست دوم
بر اساس سایز تخته ها نیز می توان انواع مختلفی تخته را در بازار دید. به عنوان مثال قیمت تخته سه لایی ۳ میل می تواند با ۵ میل متفاوت باشد. اینکه قیمت تخته سه لا ۳ میل نسبت به سایزهای بزرگتر ممکن است بالاتر باشد، دلیل بیشتر کیفیت و نحوه ی تولید و مقاومت بالای این تخته است. به همین علت در تنوع بالایی که جنس تخته ها دارند می توان قیمت های متفاوتی را مشاهده کرد. با توجه به کاربرد بالایی که این تخته ها دارند، می توان از مراکز فروش تخته سه لا دست دوم بهره برد و قیمت مناسب تری را پرداخت کرد. ممکن است فروش تخته سه لایی دست دوم با کیفیت بالایی را بتوانید در بازار ببینید و با هزینه ی کمتری این تخته ها را برای اجرای یک دکوراسیون زیبا و هنرمندانه به کار بگیرید.

Read 83 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.